ZNAJDŹ NA STRONIE
Dzisiaj jest: czwartek, 31 lipca 2014r. Imieniny obchodzą: Helena, Ignacy, Lubomir

 

 

Najnowsze wiadomości

 

 

 

Gorące dyskusje

 

 

 

 

SONDA

POPRZEDNIE

Jaka jest pomoc władz powiatu lwóweckiego dla Ukrainy?

  • Pierwszy raz słyszę o jakiś zbiórkach darów
  • Zbiórka darów jest bardzo dobrze organizowana
  • Słabo nagłośniona akcja
  • Dla mnie to działania pod nadchodzące wybory
  • Słuszna akcja, która z wyborami nie ma nic wspólnego
  • Nie mam zdania na ten temat
Ładowanie ... Ładowanie ...

 

Dudzis
Baszak

Groźny wypadek na trasie Lwówek Śląski-Złotoryja

1441.0.0

Do bardzo groźnego wypadku doszło na trasie Lwówek Śląski – Złotoryja w sobotę około godziny 12. Zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. Jeden z kierowców trafił do szpitala w Złotoryi. Na miejscu byli strażacy z Lwówka Śląskiego.

Wczoraj strażacy z Lwówka Śląskiego otrzymali zgłoszenie o groźnym zderzeniu czołowym dwóch samochodów. Kierujący samochodem marki Ford Fiesta uderzył w Volkswagena. Zderzenie było tak silne, że auta wpadły na pobocze drogi. Wiadomo już, że mężczyzna Forda Fiesty ma poważnie złamaną nogę. Strażacy przy pomocy specjalistycznego sprzętu musieli wyciągać poszkodowanego z wraku samochodu. 

Droga wojewódzka numer 364 była zablokowana przez ponad godzinę. Policjanci wyznaczyli objazdy. Strażacy z Lwówka Śląskiego brali udział w akcji razem ze strażakami ze Złotoryi (wypadek miał miejsce na granicy dwóch powiatów). Ranny w wypadku trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 

Kliknij>>>Teraz każdy może dodać zdjęcia na portalu Lwówek Śląski.net

opinie (4)

Autorzy komentarzy ponoszą odpowiedzialność prawną i cywilną za swoje opinie. Komentarze publikowane są po moderacji, co nie zwalnia od odpowiedzialności prawnej ich autorów. Opinie muszą być zgodne z regulaminem portalu cowregionie.pl.

Pozostało znaków:

  • Brawo Strażacy!!!

  • za wolno jechali;-) nie żałuję sprawcy wypadku

  • … a kogo prosiłaś ???

  • Nic dziwnego skoro tamta droga przypomina ser szwajcarski bądź kraterową powierzchnię księżyca… Tam jest bardzo niebezpiecznie, a o remont dróg nie można się doprosić…

 

Zobacz także

min2_2996W Olszynie dobiegła końca budowa nowoczesnej przetwórni drobiu Zakładów Mięsnych Niebieszczańscy. Za kilka kilkanaście dni cały zakład będzie pracował już na pełnych obrotach. W nowej przetwórni na samym tylko początku pracę otrzyma około 80 osó
 
2995.0.0Organizowane już piętnasty raz w powiecie lwóweckim eliminacje do ogólnopolskiego turnieju wiedzy o pożarnictwie, wyłoniły najlepszych uczestników. Niesamowitą formą ciągle błyszczy Monika Jóźwiak, która już czwarty raz z rzędu będzie reprezentował
 
2994.0.0Policjanci zatrzymali Artura S., poszukiwanego  listami gończymi  mieszkańca powiatu lwóweckiego. Mężczyzna przez blisko trzy lata był nieuchwytny dla wymiaru sprawiedliwości. Wpadł dzisiaj kompletnie zaskoczony w centrum Katowic.   
 
1340.0.0 Sześć promili alkoholu w wydychanym powietrzu miał mężczyzna, którego drzemiącego na środku gryfowskiego rynku znaleźli dzisiaj policjanci.  Do  wyniku można doliczyć jeszcze 2 promile, bo mężczyznę przebadano dopiero po około 8 godzinach pobytu w lw&o
 
1341.0.0Miasto na budowie mini stadionu lekkoatletycznego zaoszczędzi 340 tys. zł, bo właśnie tej wysokości dofinansowanie wywalczyły władze Lwówka Śląskiego. Symboliczne czeki w miniony piątek podczas uroczystej gali rozdawał samorządowcom marszałek Cezary Przybylski.
 
Drewno kominkowe
Geoart